• 0552 686 4493
  • 0850 473 1058

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikamız;

Bu gizlilik ilkeleri Baykuş Eğitim Yazılımları Ltd. Şti. tarafından, baykushizliokuma.com ’un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler baykushizliokuma.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresiniz sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin üye kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ...gibi), ve kişiye özel bilgilerini (T.C. kimlik numarası... vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız.  Sitemizde verdiğiniz kişisel ve iletişim bilgileriniz BAYKUŞ EĞİTİM YAZILIMLARI LTD. ŞTİ. dışında 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.  Verdiğiniz bilgilerin gizliliğinin korunması kurumumuzun güvencesindedir.

İletişim bilgileri ayrıca sizlerle iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde toplanmaktadır.

Hiçbir şekilde sitemizde ve altyapısında kredi kartı bilgilerinize ait bilgiler tutulmamaktadır. Her yeni alışverişinizde bu bilgiler size tekrar sorulmakta ve sadece işleminizin onaylanması için seçmiş olduğunuz ilgili Bankanın sanal pos alanına gönderilmektedir.